Close Trigger (container)

Utility Container

Branding

District Logo

Mobile Menu Trigger (container)

Menu

Directory

1 2 3 8 > showing 1 - 80 of 627 constituents

Kelsey Abair

Kelsey Abair
Teacher - Grade 2
Jericho Elementary School

Katy Abbott

Katy Abbott
Teacher - Science
Mt. Mansfield Union High School

Mary Abele-Austin

Mary Abele-Austin
Teacher - Math Support
Browns River Middle School, Camels Hump Middle School, District

Brett Acebo

Brett Acebo
Special Educator
Mt. Mansfield Union High School

Jason Achilich

Jason Achilich
Special Educator
Browns River Middle School, Camels Hump Middle School

Chris Adams

Chris Adams
School Counselor
Mt. Mansfield Union High School

Jeanne Adams

Jeanne Adams
Office Manager
Richmond Elementary School

Jennifer Adkisson

Jennifer Adkisson
Teacher - English
Mt. Mansfield Union High School

Barbara Aitken

Barbara Aitken
Teacher - Grades 3 and 4
Brewster-Pierce Memorial School

John Alberghini

John Alberghini
School Superintendent
District, Central Office

Diane Alexander

Diane Alexander
Administrative Assistant
Browns River Middle School

Sandy Alexander

Sandy Alexander
Teacher - Science
Mt. Mansfield Union High School

David Alofsin

David Alofsin
Teacher - Business
Mt. Mansfield Union High School

Miguel Altamirano

Miguel Altamirano
Educational Support - Individual Asst.
Mt. Mansfield Union High School

Callie Amato

Social Worker
Richmond Elementary School

Debbie Andrews

Debbie Andrews
Maintenance
Smilie Memorial School

Alissa Angolano

Alissa Angolano
Food Services
Jericho Elementary School

Donald Angwin

Donald Angwin
Teacher - Social Studies
Mt. Mansfield Union High School

Mark Anthony

Mark Anthony
Teacher - Math
Mt. Mansfield Union High School

Christina Antoniak

Christina Antoniak
Teacher - Team Phoenix - 5
Camels Hump Middle School

Connie Arceneaux

Connie Arceneaux
Administrative Assistant
Underhill Central School

Elaine Archambault

Elaine Archambault
Assistant Principal
Browns River Middle School

Sheryl Asper

Sheryl Asper
Individual Assistant
Mt. Mansfield Union High School

Nicole Atherton

Nicole Atherton
Special Educator
Jericho Elementary School

Holly Aube

Holly Aube
Food Services
Jericho Elementary School

Bryan Aubin

Bryan Aubin
Teacher - Social Studies
Mt. Mansfield Union High School

Kim Aucter

Kim Aucter
Teacher - Art
District, Richmond Elementary School, Underhill I.D. School

Marie Ayer

Marie Ayer
Teacher - Grade 3
Richmond Elementary School

Marisse Babineau

Marisse Babineau
Teacher - Grade 2
Richmond Elementary School

Alexandra Bacheller

Alexandra Bacheller
Teacher - Grade 7
Camels Hump Middle School

Sara Baer-Farrell

Sara Baer-Farrell
Teacher
Underhill I.D. School

Carol Bahr

Carol Bahr
Educational Support - General Asst.
Jericho Elementary School

Kristin Bair-Cummings

Kristin Bair-Cummings
Educ. Support - Individual Asst.
Brewster-Pierce Memorial School

Joseph Baird

Joseph Baird
Special Educator
District, Mt. Mansfield Union High School

Dylan Baker

Teacher - Phys Ed
Brewster-Pierce Memorial School

Joseph Barch

Joseph Barch
Teacher - Drivers Education
Mt. Mansfield Union High School

John Barile

John Barile
Specialized Assistant
Mt. Mansfield Union High School

Kristen Barker

Kristen Barker
School Counselor
Mt. Mansfield Union High School

Melissa Barnier

Melissa Barnier
Educational Support - Individual Asst.
Underhill Central School

Chris Baron

Chris Baron
Librarian
District, Underhill Central School, Underhill I.D. School

Traci Barrows

Traci Barrows
Special Educator
Camels Hump Middle School

Patricia Bates

Patricia Bates
General Assistant - Study Hall Monitor
Mt. Mansfield Union High School

Mary Bauer

Mary Bauer
Teacher - Music
Mt. Mansfield Union High School

Julie Bean

Julie Bean
Food Services
Browns River Middle School, Underhill I.D. School

David Beane

David Beane
Maintenance
Camels Hump Middle School

Judy Beane

Judy Beane
Food Services
Camels Hump Middle School

Michelle Beane

Michelle Beane
Food Services
Smilie Memorial School

Toby Beane

Toby Beane
Maintenance
Richmond Elementary School

Alan Belcher

Alan Belcher
Education Support - Individual Asst.
Camels Hump Middle School

Laura Bellmay

Laura Bellmay
Special Education - Administrative Asst.
Mt. Mansfield Union High School

Jonathan Berliner

Jonathan Berliner
Special Educator
Browns River Middle School, Underhill I.D. School

Maribeth Berliner

Maribeth Berliner
Teacher - Grade 4
Richmond Elementary School

Kelly Bernasconi

Kelly Bernasconi
Teacher - Grade Pre-K
Underhill I.D. School

Abigail Bernier

Abigail Bernier
Teacher - Grade 3
Underhill I.D. School

Emily Berthiaume

Howard Ctr Employee
Richmond Elementary School

Ashley Besaw

Ashley Besaw
Special Educator
Mt. Mansfield Union High School

Robyn Bessette

Robyn Bessette
Teacher - Team Fusion
Browns River Middle School

Joan Bister

Joan Bister
Educational Support - General Asst.
Underhill I.D. School

Ruth Blodgett

Ruth Blodgett
Educational Support - Ind. Asst - Inten.
Brewster-Pierce Memorial School

Debra Blumberg

Debra Blumberg
Sepcial Educator
Mt. Mansfield Union High School

Donna Boiney

Donna Boiney
Bus Driver
Transportation Department

Chris Bolen

Chris Bolen
Bus Driver
Transportation Department

Sarah Bolio-Gallaspie

Sarah Bolio-Gallaspie
Teacher - Music
District, Jericho Elementary School, Underhill Central School

Diane Border

Diane Border
Administrative Assistant
Browns River Middle School

Nancy Boss

Food Service
Jericho Elementary School

David Bouchard

David Bouchard
Teacher - Enrichment
Jericho Elementary School

Heidi Bouchard

Heidi Bouchard
Special Educator
Browns River Middle School, Underhill I.D. School

Kim Bouffard

Kim Bouffard
Edu. Support - Indiv. Asist. - Intense.
Browns River Middle School

Bucky Brandt

Bucky Brandt
Teacher - English
Mt. Mansfield Union High School

Maris Brayfield-Kittell

Maris Brayfield-Kittell
Teacher - Alternative Education
Mt. Mansfield Union High School

Samantha Brehm

Samantha Brehm
Teacher - Grade K
Jericho Elementary School

Jean Bressor

Jean Bressor
Teacher - Grade Pre-K
Brewster-Pierce Memorial School

Ben Brezic

Ben Brezic
Teacher - Grade 4
Jericho Elementary School

Kellie Bright

Kellie Bright
Technology Support Specialist
District, Jericho Elementary School, Underhill Central School, Underhill I.D. School

Cathy Bristol

Cathy Bristol
Teacher - Grades 1 and 2
Smilie Memorial School

Nancy Bromley

Nancy Bromley
Educational Support - General Assistant
Jericho Elementary School

Lisa Brownell

Lisa Brownell
Educational Support - Individual Asst.
Richmond Elementary School

Karen Bruno

Karen Bruno
Food Services
Richmond Elementary School

David Bugbee

Bus Driver
Transportation Department

Kate Bujold

Kate Bujold
Occupational Therapist
Browns River Middle School, Jericho Elementary School, Underhill Central School, Underhill I.D. School
1 2 3 8 > showing 1 - 80 of 627 constituents